firemné akcie

Hľadáte miesto, kde by ste chceli so svojimi obchodnými partnermi, alebo zamestnancami stráviť nezabudnuteľné chvíle?
Navštívte Pieniny - kraj pltníkov a lietajúceho mnícha Cypriána.

Relaxačné a rekondičné pobyty

Dámske jazdy

Neoddeliteľnou súčasťou ponuky Penziónu Pltník je aj organizovanie a realizovanie tzv. " dámskych jázd" , ktorých hlavnou náplňou je skrášľovanie, relax a regenerácia ale aj zábava a aktívny oddych. Penzión Pltník okrem kvalitného ubytovania a chutného stravovania a využívania všetkých možností relaxu, športu a poznávania, ktoré sú uvedené v iných častiach tejto prezentácie, myslí aj na to čo je pre dámy veľmi podstatné a to zapáčiť sa svojim partnerom.
Preto je možné priamo v Penzióne využívať komplexné služby pre menšie a väčšie skupiny slečien a žien s nasledujúcimi možnosťami:

  • - wellness - fínska a infra sauna, jacuzzi, parný box
  • - masáže, čiastočné alebo kompletné
  • - pedikúra a manikúra
  • - nechtové štúdio
  • - kozmetika

Stiahnite si leták PONUKA WELLNESS. (PDF)

wellness wellness wellness

Napriek tomu, že láska ide cez žalúdok ( vieme naše klientky pohostiť rôznymi špecialitami , dobrotami a maškrtami ) avšak ak bude požiadavka, zabezpečíme kvalitnú a chutnú a pritom odľahčujúcu a racionálnu stravu počas celého pobytu. V prípade záujmu o tieto špecializované pobyty, ktoré sú vhodné aj pri oslavách rôznych životných jubileí, výročí a podobne, vieme na základe konkrétnej požiadavky pripraviť, odkonzultovať a následne zrealizovať konkrétny program vrátane ubytovania, stravovania, všetkých služieb a cien.


Pánske jazdy

Pre pánov, ktorí chcú stráviť voľné chvíle so svojou partiou organizujeme tzv. " pánske jazdy". Tie sú svojim športovo - adrenalínovým, zábavným ale v prípade potreby aj pikantným obsahom iste uspokoja aj náročných klientov. Okrem využitia prírodných predpokladov Pienin - rafting, cyklo turistika, pešia turistika, sú priamo v areáli Penziónu Pltník vytvorené všetky možnosti na usporiadanie rôznych športovo - spoločenských aktivít:

  • - wellness - fínska a infra sauna, jacuzzi, parný box
  • - multifunkčné športové ihrisko ( futbal, basketbal, volejbal, tenis
  • - paintball, vzduchovky
  • - kondičná dráha
  • - stolný tenis

paintball wellness jazdy

Aká by to bola chlapská zábava bez dobrého jedenia a pitia? V našej kolibe s krbom priamo na brehu rieky Dunajec, zimnej záhrade, reštaurácii s mini barom vieme pripraviť rôzne špeciality, grilovanie a pečenie mäsa, údenie pstruhov, varenie guľášu a podobne podľa konkrétnych požiadaviek našich klientov. Príjemnú atmosféru pri ochutnávaní jedál, vínka či slivovičky doladí živá ľudová muzika resp. DJ.

Penzión Pltník

Penzión Pltník
059 06 Červený Kláštor 93

tel.: +421 52 482 2656
fax: +421 52 482 2525
mob.: +421 915 890 937
- Grainda Jozef
mob.: +421 905 471 108
- Ing. Jozef Hrivko

e-mail : info@penzionpltnik.sk