firemné akcie

Hľadáte miesto, kde by ste chceli so svojimi obchodnými partnermi, alebo zamestnancami stráviť nezabudnuteľné chvíle?
Navštívte Pieniny - kraj pltníkov a lietajúceho mnícha Cypriána.

Firemné akcie - zimná sezóna

Lyžovanie

Chcete si dobre zalyžovať? Nechcete čakať v dlhých radoch? Chcete zabudnúť na vysoké ceny? Ak áno, máme pre Vás výborné riešenie - lyžovačka na Zamagurí !!!

Stiahnite si leták PONUKA LYŽOVANIA. (PDF)

Zimná turistika

Pre našich hostí , ktorý vedia oceniť nádhernú zimnú prírodu doporučujeme zimné prechádzky zasneženými Pieninami a rozprávkovo krásnym kaňonom rieky Dunajec v dĺžke 8 km. Náročnejší turisti môžu uskutočniť zimný výstup na dominantu Pienin vrch Tri Koruny.

zima zima zima

Korčuľovanie, kone, zimný futbal

Výborným doplnkom k zimnému pobytu na Pieninách je možnosť využívať prírodnú ľadovú plochu v nádhernej zimnej prírode priamo na brehu rieky Dunajec v rozmeroch 22 m x 15 m. Ľadovú plochu je možné využiť na individuálne korčuľovanie, organizovanie zábavných akcii, prípadne hokejové zápasy. To všetko pri varenom víne, grogu, tatranskom čaji a punči. Ľadová plocha sa dá využiť aj na večerné korčuľovanie. V areáli a priľahlej prírode je možné využiť aj vyhliadkové jazdy na saniach ťahanými konským záprahom resp. individuálna jazda na koni s doprovodom. Pre športuchtivých hostí umožňujeme si zahrať zimný futbal na našom multifunkčnom športovom ihrisku s umelým povrchom.

V prípade záujmu môžeme Váš pobyt obohatiť o pravú zimnú domácu zabíjačku.

zima zima zima

Zimný rafting

Pre odvážnych zabezpečujeme aj adrenalínové zimné jazdy na rafte kaňonom rieky Dunajec na trase Červený Kláštor - prielom Lesníckeho potoka v dĺžke 10 km. Zabezpečujeme aj dopravu naspäť k penziónu. Novou atrakciou spojenou s veselou zábavou je jazda na rafte dole zasneženým kopcom - snow rafting.

Penzión Pltník

Penzión Pltník
059 06 Červený Kláštor 93

tel.: +421 52 482 2656
fax: +421 52 482 2525
mob.: +421 915 890 937
- Grainda Jozef
mob.: +421 905 471 108
- Ing. Jozef Hrivko

e-mail : info@penzionpltnik.sk